Wysoką jakość naszych usług i produktów docenili Klienci w Polsce i Niemczech.

zakład naprawy pojazdów

Naprawa pojazdów

W naszym serwisie świadczymy usługi naprawy pojazdów osobowych i dostawczych. W naszych szeregach posiadamy wykwalifikowaną kadrę mechaników, których fachowa i rzetelna wiedza, a także znajomość technologii naprawy pozwala na zachowanie zawsze najwyższego poziomu napraw.

Konstrukcje stalowe i obróbka mechaniczna elementów stalowych

Konstrukcje stalowe

Oferujemy szeroką ofertę usług spawalniczych wykonywanych bezpośrednio u Klienta. Wszelkiego rodzaju prace spawalnicze wykonujemy w oparciu o najnowsze techniki spawalnicze metodami MIG, MAG, TIG oraz MMA, wykorzystując w pracy nowoczesny park maszynowy i z wykorzystaniem najlepszych, dostępnych materiałów na rynku.

materialy-budowlane-ogrodzenia

Ogrodzenia betonowe

Nasze ogrodzenia betonowe to wyrób najwyższej jakości, produkowany z wysokiej klasy betonu. Ich zaletą jest przede wszystkim estetyczne wykonanie i trwałość, co pozwala na eleganckie wykończenie terenu zarówno wokół posesji prywatnej jak i placów przemysłowych, handlowych oraz ogrodów.

tuning samochodowy

Tuning i samochody

Posiadamy duże doświadczenie w tuningu zarówno optycznym jak i mechanicznym. Już od wielu lat doskonalimy nasze procedury tworząc nowe i niezwykle ciekawe projekty. Wszelkie wprowadzane zmiany są przez nas dokładnie monitorowane, dzięki czemu możemy w 100% kontrolować efekty naszej ingerencji.

oldtimer - traktory i pojazdy wojskowe

Oldtimer

Masz zabytkowy pojazd? Dobrze trafiłeś. Zajmujemy się odrestaurowywaniem pojazdów zabytkowych, głównie traktorów rolniczych oraz pojazdów wojskowych. Wykonujemy prace mechaniczne, blacharskie i lakiernicze – wszystko na najwyższym poziomie.

tel./fax +48 602 38 00 33 /
MENU
×
MENU